VIDEO | Tensionet s’kanë fund, tifozët e AEK dhe Ajaks përplasen në tribuna

Policia e Athinës nuk ka mundur të shmangë përplasjet midis tifozëve të AEK-ut dhe Ajaksit të Amsterdamit. Përleshjet filluan gjatë mbrëmjes së ditës së djeshme dhe vazhduan përgjatë të gjithë ditës së sotme.

Por, përplasjet midis tifozerive nuk janë ndalur as në tribunat e stadiumit të AEK-ut. Në një video që është shpërndarë së fundmi në internet, tifozeria e Ajaksit gjendet nën sulmin e vazhdueshëm me mjete piroteknike që vijnë nga tifozë të AEK-ut.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online