Browsing Tag

AEK

Mesfushori kuqezi ndërron skuadër, e kërkon gjiganti suedez

Në kampionatin grek të futbollit, është një numër i madh futbollistësh shqiptarë që luajnë dhe një nga ata është dhe mesfushori 28-vjeçar, Astrit Ajdareviç, që mbron ngjyrat e AEK-ut. Ajdareviç është grumbulluar edhe në kombëtaren…

AEK i bën dalje, Ajdareviç shikon për skuadër të re

Astrit Ajdareviç mund të nisë që tani të kërkojë për ekip të ri, pasi te AEK-u i kanë bërë dalje. Së fundmi ai është nxjerrë edhe nga dhomat e zhveshjes prej presidentit të skuadrës greke. Lajmi raportohet nga “Sport24.gr”. Klubi grek…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online