VIDEO / Tension në Fushë-Krujë, forcat e sigurisë konfliktohen me trajnerin e Tiranës

0

Në përfundim të takimti midis Kastriotit dhe Tiranës në Fushë-Krujë pati disa momente tensioni, ku protagonist ishte trajneri i Tiranës Ardian Mema dhe forcat e sigurisë që kishin shoqëruar arbitrit.

Pamjet filmike tregojnë një moment tensioni midis trajnerit të Tiranës dhe personelit që shoqëron arbitrit, madje në një moment mes palëve ka konfrontim me shtyrje. Irritimi i teknikut të Tiranës me sjlljene efektivëve të sigurisë është shumë i madh dhe për ta qetësuar Memën nevojitet ndihma nga pjesa tjetër e stafit dhe lojtarëve të Tiranës

Situata e pazakontë më pas ka krijuar një moment kaosi dhe në fushë u desh dhe prania e presidentit të Tiranës Refik Halili për të qetësuar situatën.

 

 

Duke parë situatën e krijuar, stafi i Tiranës nuk pranoi të fliste për mediet në përfundim të ndeshjes.

 

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.