VIDEO: Takoi Mesin në “Old Trafford”, ja si reagon e ëma e Lukakut

Të takosh Lionel Mesin është një fat i madh, edhe për nënën e kundërshtarit të tij në Champions League. Mamaja e Lukakut është filmuar pas ndeshjes çrekfinale kundër Junajtid në Old Trafford, duke bërë foto dhe përqafuar argjentinasin. Siç shikohet nga video Adolfinë Lukaku është paraqitur para Leos, ku i ka kërkuar një foto dhe ndihet shumë e lumtur pas takimit me të.

Ajo nuk fsheh asnjë emocion dhe në fytyrën e saj shihet një gëzim i madh. Gjatë përqafimi të ngrohtë me Mesin ajo dëgjohet teksa përsërit disa herë emrin e tij si të mos e besonte që po takonte yllin e Barcelonës. Siç duket mamaja e Lukakut është tifoze e zjarrtë e 31-vjeçarit dhe nuk do t’ja dijë që skuadra e djalit të saj humbi kundër asaj të Mesit, dhe është më pranë skualifikimit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online