VIDEO | Surpriza e Superkupës, Rene kryeson kundrejt PSG-së

PSG dhe Rene po përballen mes tyre në Kinë për trofeun e Superkupës së Francës. 45-minutëshi i parë ka dhuruar surpriza dhe është mbyllur me avantazhin e ekipit të Julien Stefan.

Rene e gjeti shumë shpejt golin me anë të sulmuesit Adrien Hunou. 25-vjeçari iu shkëput bukur mbrojtjes së kampionëve dhe ndëshkoi Areolën në minutën e 13-të.

Pavarësisht se PSG u hodh i tëri në sulm për të barazuar ndeshjen dhe dominoi totalisht, pjesa e parë nuk dhuroi asnjë gol tjetër.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online