VIDEO | PSG fiton Superkupën me përmbysje, kryevepër e Di Marias

PSG e ka nisur me trofe sezonin e ri. Kampionët e Francës mposhtën 2-1 Rene, duke…

VIDEO | Surpriza e Superkupës, Rene kryeson kundrejt PSG-së

PSG dhe Rene po përballen mes tyre në Kinë për trofeun e Superkupës së Francës. 45-minutëshi…

“Klop aspak korrekt, nuk e kuptoj pse merret me të tjerët!”

Mançester Siti dhe Liverpuli do të përballen mes tyre të dielën (ora 16:00) në finalen e…

Kulibali humbet finalen: E dhimbshme, vëllezërit shkruajnë historinë

Tifozët e Senegalit dhe Tunizisë përjetuan emocione të forta në gjysmëfinalen e Kupës së Afrikës. Të…

VIDEO | Finalja nis me gol magjik, Fabian Ruiz i mrekullon të gjithë!

Në “Stadio Friuli” të Udines po zhvillohet finalja e madhe e Europianit të 21-vjeçarëve, me Spanjën…

Murinjo: Finalet angleze speciale, kjo do ishte e rëndë për Klop!

Liverpuli dhe Totenhemi do të përplasen mes tyre me datë 1 qershor në finalen e madhe…

Absurde, Arsenali: Zhgënjim i madh, çfarë t’iu themi tifozëve?

Arsenali dhe Çelsi do të përballen mes tyre në finalen e Ligës së Europës, që zhvillohet…

VIDEO | “Nuk të lejohet ta prekësh kupën”, lojtarët e Sitit diskriminojnë 22-vjeçarin!

Mançester Siti fitoi “Carabao Cup” ditën e djeshme, duke mposhtur në finale Çelsin e Mauricio Sarrit.…

Vllaznia mposht Besën, Hoxha dhe Qardaku dërgojnë Kupën në Shkodër

Pas Teutës që mposhti Flamurtarin në finalen e Kupës së Shqipërisë për U17, sot ishte radha…

Kupa e Shqipërisë shkon në Durrës, vendos një gol i Qehajës

Sot është zhvilluar finalja e Kupës së Shqipërisë për ekipet U17. Flamurtari dhe Teuta luftuan fort…

VIDEO | Tifozi i Bokës futet në fushë, e shpëton… Karlos Tevez!

Atmosfera në Buenos Ajros është në kulm dhe të gjithë po presin finalen e kthimit të…

Boka-River: Vuani nga zemra? Iu shpëton… Moxarti!

Sonte në mbrëmje zhvillohet raundi i parë i finales së madhe të Kupës Libertadores, Boka Zhuniors-River…

Finalja e Kramer: Errësirë për 15 minuta, kujtoja se Argjentina ishte në avantazh!

Kristof Kramer është një nga Kampionët e Botës me Gjermaninë në vitin 2014, pavarësisht se ai…

Paraja blen gjithçka, finalja e Champions-it “shtegton” nga Europa

Champions League, trofeu më prestigjioz i futbollit europian mund të pësojë një ndryshim drastik. Bëhet fjalë…

Murinjo: Mbështes VAR-in, por penalltia ishte skandaloze

Penalltia e akorduar nga Nestor Pitana në finalen e Botërorit, ka shkaktuar polemika të pafundme në…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online