VIDEO | Reagon Juventusi, Ronaldo rikthen baraspeshën

Juventusi ka arritur të barazojë shifrat përballë Interit. Pjesa e parë u mbyll me avantazhin zikaltër falë autogolit të pafat të Matijs De Ligt.

Trajnerët bënë shumë ndryshime në pjesën e dytë dhe bardhezinjtë reaguan. Kristiano Ronaldo ishte me fat në goditjen e dënimit të minutës së 68-të.

Ylli portugez goditi fort, përfitoi nga devijimi i murit dhe topi përfundoi në rrjetë, duke rikthyer baraspeshën në rezultat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online