VIDEO: Nis festa te Liverpuli, Mane është i magjishëm

0

Sadio Mane ka shënuar golin e parë për Liverpulin në takimin kundër Ulvërhampton. Sulmuesi nga Senegali ka qenë i jashtëzakonshëm këtë sezon dhe vazhdon të jetë i rëndësishëm edhe në takinin e fundit të kampionatit. Manccester Siti vijon të jetë barazim përballë Brajtonit dhe ky gol i Mane, e afron Liverpulin me titullin kampion.

Premier League, java 36

Liverpul – Ulverhampton  1-0
Mane 18′

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.