VIDEO | Islanda tërbon Turqinë, furçë në vend të mikrofonit!

Mbrëmjen e nesërme Kombëtarja e Islandës do të presë në Rejkjavik Turqinë, në një përballje direkte…

Kapiteni Emre: Jemi përgatitur për Shqipërinë, në kombëtare vij dhe 50 vjeç!

Në kuadër të ndeshjes së kombëtares sonë ndaj Turqisë, të cilat do të përballen mbrëmjen e…

Turqia për rekord në Shkodër, 20 vite diferencë midis lojtarëve

Kombëtarja jonë do të presë Turqinë mbrëmjen e së premtes në “Loro Boriçi”, për ndeshjen e…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online