Browsing Tag

Iceland

Franca vuan, pastaj futet Mbape dhe… magji!

Franca kampione bote vuajti shumë për të evituar humbjen në Guingamp kundër Islandës, duke barazuar 2-2 në fundin e një takimi ku humbja dukej e sigurt. Në fakt, Islanda ka disa muaj që po luan keq e pëson humbje rregullisht, por në…