VIDEO I pafati Kaçe, traversa i mohon një gol fantastik

0

Ergys Kaçe luajti për 90 minuta në takimin midis Panathinajkosit dhe Ksanthit. Ndeshja u mbyll me rezultatin 2 – 2, me ekipin vizitor që barazoi shifrat në minutën e shtatë të kohës shtesë.

Mesfushori shqiptar ishte shumë pranë shënimit të golit këtë takim, por fati nuk ishte me të. Kaçe ka ndarë në llogarinë e tij në “Instagram”, videon e rastit të shkëlqyer, ku gjuajtja e tij nga distanca u ndal nga traversa.

View this post on Instagram

why??? #unlucky #wecontinue ???

A post shared by @ ergyskace26 on

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.