VIDEO: Futbollistët modelë për video muzikore, Reali prezanton fanellat

Reali i Madridit ka prezantuar fanellën e ndeshjeve në transfertë, por ajo që tërheq më së shumti është mënyra se si e ka bërë klubi spanjoll. Gjithçka përmes një kënge verore, kushtuar e gjitha Realit.

“If You Create The Noise”, titullohet kënga që vjen nga Denom, Anita Kuruba dhe Ikki, ndërkohë që në videoklip marrin pjesë edhe lojtarë si kapiteni Sergo Ramos, Karim Benzema dhe Marselo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online