VIDEO | “Futboll apo mundje”, Veleçiku denoncon dhunën

0

Takimi i kësaj fundjave midis Veleçikut dhe Shënkollit u shoqërua me tension të lartë, kjo dhe për shkak të pozitave të vështira që ndodhen këto dy skuadra në tabelën e poshtme të Kategorisë së Parë.

Klubi nga qyteti i Koplikut ka postuar së fundmi një video të tensionit, ku bie në sy një veprim i një prej futbollistëve të Shënkollit që rrëzon përtokë njërin prej lojtarëve të skuadrës së Veleçikut.

View this post on Instagram

Futboll apo mundje ?. #veleciku-shenkolli

A post shared by FK VELEÇIKU (KOPLIK) (@fkvelecikuofficial) on

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.