Browsing Tag

dhunë

VIDEO | “Futboll apo mundje”, Veleçiku denoncon dhunën

Takimi i kësaj fundjave midis Veleçikut dhe Shënkollit u shoqërua me tension të lartë, kjo dhe për shkak të pozitave të vështira që ndodhen këto dy skuadra në tabelën e poshtme të Kategorisë së Parë. Klubi nga qyteti i Koplikut ka…

Video | Sherr masiv në ndeshjen e femrave, 4 të plagosura

?Skena të shëmtuara dhune kanë pushtuar futbollin e femrave në Argjentinë. Incidentet ndodhën në ndeshjen midis skuadrave të Universitarios dhe Libertadit. Një vendim i gjyqtarit për të nxjerrë jashtë fushe trajnerin e njërës prej skuadrave…