VIDEO | Derbi nis me gol, befasojnë zikaltrit

Kanë mjaftuar vetëm tre minuta që Interi të gjejë golin e avantazhit ndaj Milanit.  Uruguaiani Vesino ka qenë lojtari që ka shkelmuar topin drejt kuadratit të mbrojtur nga Donaruma.

Meritë të veçantë për golin ka dhe Perisiç, i cili dha krosën që gjeti Luataro Martinezin, i cili më pas shërbeu për autorin e golit.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online