Browsing Tag

Vecino

VIDEO | Derbi nis me gol, befasojnë zikaltrit

Kanë mjaftuar vetëm tre minuta që Interi të gjejë golin e avantazhit ndaj Milanit.  Uruguaiani Vesino ka qenë lojtari që ka shkelmuar topin drejt kuadratit të mbrojtur nga Donaruma. Meritë të veçantë për golin ka dhe Perisiç, i cili dha…

Interi shpenzon 24 milionë, merr mesfushorin e Fiorentinës

Mesfushori qendror Matías Vesino është praktikisht një futbollist i Interit dhe mungojnë vetëm përgjigjet e kontrolleve mjekësore, që të vishet zyrtarisht zikaltër. Gianluca Di Marzio raporton se 25-vjeçari nga Uruguai ka marrë lejen e…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online