VIDEO | Dashuria e pafundme për Milanin, Galiani rikthehet me shpërthimet e tij

Adriano Galiani njihet si një nga personat që e dashuron më së shumti ekipin e Milanit. Ish-administratori i deleguar i kuqezinjve është rikthyer mbrëmjen e kaluar në stadium për të parë nga afër “dashurinë” e tij të vjetër.

Italiani jo vetëm që i ka sjellë fat “djallit”, por edhe na ka rikthyer pas në kohë, ku shijuam shpërthimet e tij epike gjatë ndeshjes. Episodi kulmor ishte kur kuqezinjtë fituan penalltinë, me Galianin që feston si i çmendur.

Komentet janë të tepërta për një njeri si ai, mjafton t’i hedhësh një sy videos dhe e kupton se sa shumë e dashuron ky njeri Milanin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online