VIDEO Asist dhe tension, Guri i bën të gjitha në Belgjikë

0

Sidrit Guri vazhdon të luajë rregullisht për skuadrën e Ostendes në Belgjikë, por goli po mungon për ish-sulmuesin e kombëtares kuqezi. Edhe në takimin e sotëm kundër Bereven, Guri nuk arriti te goli.

Përveçse goli i mungoi, 25-vjeçari u ndëshkua dhe me karton të verdhë në minutën e 73’. Megjithatë, sulmuesi shkodran bëri një ndeshje të mirë, pasi në golin e vetëm të skuadrës së tij, ishte ai që asistoi, gol që do të ishte shumë i rëndësishëm për rezultatin final të sfidës, e cila u mbyll 1-1.

Belgjikë, java 28

Ostende – Berenven  1-1
Sakala 60′ / Lombaerts ag. 68′

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online