VIDEO | 7-vjeçarja emocionon Ibrën, postimi i veçantë i sulmuesit

0

Zllatan Ibrahimoviç është një person, të cilin është e vështirë ta emocionojë dikush, por një 7-vjeçare e talentuar ia ka dalë. Malea Ema ka kënduar himnin e Amerikës përpara fillimit të ndeshjes, ku Los Anxhelos Galaksi mposhti ekipin e Siatëll Saunders, me rezultatin 3-0.

7-vjeçarja bëri një performancë fantastike dhe emocionoi të gjithë të pranishmit me zërin e saj. Ibrahimoviç postoi videon në rrjetet sociale, ku komentoi “lojtarja më i mirë i vitit”, për vogëlushen.

 

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.