Torreira i pamundur, Milani kthehet te “fiksimi i vjetër”

0

Lukas Torreira duket se është një objektiv i pamundur për t’u arritur nga Milani, me Arsenalin që ka konfirmuar qartë që nuk ka ndërmend ta shesë uruguajanin.

Gjendur në këtë situatë, te Milani kanë nisur të mendojnë përsëri për Stefano Sensin. Mesfushori është kërkuar edhe më parë nga kuqezinjtë, por asgjë nuk është konkretizuar.

Sasuolo i ka idetë e qarta dhe kërkon së paku 25 milionë euro për të lënë të lirë 23-vjeçarin. Sensi është produkt i akademisë së Çezenës dhe është bashkuar me Sasuolon në vitin 2016.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.