Kolaj dopietë me Sasuolon, Binaku rikthehet titullar

Sulmuesi i kombëtares shpresa, Aristidi Kolaj, ka qenë autori i një dopiete në fitoren 10 –…

Sasuolo nis fazën përgatitore, në listë dhe sulmuesi shqiptar

Sasuolo ka publikuar ditën e sotme listën e lojtarëve të grumbulluar për fillimin e fazës përgatitore…

Vendimi i çuditshëm i Barçës, e blen edhe pse nuk shënoi asnjë gol

Vetmia e Luis Suarez si qendërsulmuesi i vetëm në “Camp Nou” bëri që Barça të sillte…

Torreira i pamundur, Milani kthehet te “fiksimi i vjetër”

Lukas Torreira duket se është një objektiv i pamundur për t’u arritur nga Milani, me Arsenalin…

Milani sakrifikon Kutronen, kërkon me çdo kusht mesfushorin!

Mesfusha është reparti kryesor ku do të fokusohet merkato e Milanit gjatë kësaj merkatos së kësaj…

Realizohet blerja e parë, Milani shpenzon 25 milionë euro!

Milani ka nisur të mendojë prej kohësh për merkaton dhe goditja e parë duket se ka…

Lokateli: Milani nuk më besoi. Unë te Juventusi? Fantastike!

Manuel Lokateli është një produkt i Milanit, por tanimë luan për Sasuolon. Mesfushori 21-vjeçar u përdor…

VIDEO | Xhenoa befason Lacion, Empoli i Veselit rikthehet te fitorja

Lacio doli pa pikë nga transferta kundër Xhenoas, pavarësisht se shënoi e para. Milan Badelj kaloi…

VIDEO | Juventus rikthehet të jetë i madh, triumf dhe arratisje në +11 pikë

Juventusi është rikthyer te fitorja në momentin më të rëndëishëm, teksa pas triumfit të sotëm ndaj…

LAJMI I FUNDIT | Kevin Prins Boateng transferohet te gjiganti spanjoll

Gjithçka është kryer në fshehtësi dhe Barcelona ka punuar shpejt, duke përforcuar ekipin me një tjetër…

VIDEO | Fëmijë dhe Handanoviç, Interi merr një pikë të vuajtur ndaj Sasuolos

Interi nuk e ka nisur siç pritej 2019-ën, sepse është ndalur te barazimi 0-0 në San Siro…

Ndeshja speciale e Di Françeskos: Djalit i bën presion… gruaja!

Roma pret Sasuolon nesër në “Olimpico”, në orën 18:00, në një ndeshje që duhet fituar. Zona…

VIDEO / Sulmuesit mungojnë, por Milani “shpërthen” në gola

Milani është rikthyer te fitorja pas tri barazimeve radhazi me triumfin 4-1 në transfertën kundër Sasuolos.…

Makthi Sasuolo, Gatuzo në fije të perit

Antonio Konte është ende larg, por fantazma e tij po shfaqet gjithnjë e më shpesh në…

Misioni “Scudetto”: Spaleti i beson dyshes argjentinase, Perisiç në pikëpyetje…

Interi luan sot takimin e parë në edicionin e ri të Serie A. Zikaltrit do të…

Nica e lë jashtë, Balotelin e duan në Serinë A

Balotelit i kanë bërë dalje në Francë. Sulmuesi nuk është grumbulluar nga Nicë për ndeshjen kundër…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online