Tjetër gol, De Ligt korrigjon gabimin (VIDEO)

0

Plot 73 minuta duhet të kalonin që Holanda të gjente golin në takimin përballë Anglisë. Për më shumë se 40 minuta në disavantazh, “Tulipanët” insistuan dhe arritën të barazonin, me anë të De Ligt. Mbrojtësi ishte ai që shkaktoi penalltinë në pjesën e parë, por korrigjon gabimin, duke shënuar me kokë dhe duke rikthyer baraspeshën.

LIVE, UEFA Nations League

Holandë – Angli  1-1
De Ligt 73′ / Rashford 31’

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online