Tirana dhe Shkëndija njohin pesë kundërshtarët e mundshëm

0

Ka nisur ndarja e grupeve dhe për shortin e Europa League. Tirana dhe Shkëndija e Tetovës janë klasifikuar në vazon e dytë të grupit A.

Ja kundërshtarët e mundshëm të bardhebluve dhe kuqezinjve

Trençin, Sllovaki

Makabi Tel-Aviv, Izrael

Inter Baku, Azerbajxhan

Daçia Çishinau, Moldavi

Shirak, Armeni

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online