Dalin gjashtë kundërshtarët e mundshëm të Kukësit

0

Kampionët e Kukësit do të njihen me kundërshtarin që do të kenë përballë në turin e dytë kualifikues të Champions League. Para pak minutash UEFA ka bërë dhe ndarjen e vazove. Ashtu siç pritej, Kukësin e pret një short dukshëm i vështirë.

Kundërshtarët e mundshëm të Kukësit

Kopenhagen, Danimarkë
BATE Borisov, Bjellorusi
Astana, Kazakistan
Rijeka, Kroaci
Sherif, Moldavi
Hapoel Beer Sheva, Izrael

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online