Browsing Tag

Xhejms

Më në fund dritë për Gabalën, Xhejms thyen kryesuesit

Pas plot 6 javësh Gabala më në fund arriti që të merrte një fitore oksigjeni dhe t’i largohet disi vendit të fundit. Skuadra ku aktivizohet Sabjen Lilaj dhe nigeriani Xhejms kanë mundur që të triumfojnë në shtëpi 3-1 ndaj skuadrës së Nefçi…

Merkato, si i erdhën Superiores 2 milionë euro

Superiorja sjell të ardhura edhe nga jashtë. Shitja e lojtarëve është një mundësi e mirë e klubeve tona për të pasur financa të shëndosha. Vitet e fundit janë transferuar disa futbollistë nga kampionati ynë dhe janë arkëtuar shifra të…