Browsing Tag

West Ham United

Superofertë, Uest Hemi pranë “bishës” së Frankfurtit!

Uest Hemi është shumë pranë një goditjeje të madhe për sulmin, sepse po mbyll bisedimet me Aintrahtin e Frankfurtit për sulmuesin Sebastien Haller. Francezi, 25 vjeç, është një ndër yjet e Frankfurtit dhe kampionatit gjerman, ku ka mahnitur…

Një vit luftë, më në fund Arnautoviç ikën në Kinë!

Uest Ham Junajtid ka hequr dorë nga Marko Arnautoviç, i cili ka zgjedhur Kinën për të vazhduar karrierën. Klubi londinez e ka shitur sulmuesin austriak për rreth 23 milionë sterlina, tre milionë më shumë se sa e ka blerë nga Stoke Siti…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online