VIDEO | Magji e Felipe Anderson, si “dreqin” e bën këtë?!

0

Felipe Anderson, sulmuesi anësor i Uest Hem Junajtid, i ka mahnitur të gjithë me një gol që ka arritur të shënojë në seancën stërvitore të ditës së djeshme. Klubi anglez ka ndarë pamjet me ndjekësit e vet në tëitter.

Anderson shërbehet në zonë dhe bën një marrje fantastike të topit dhe më pas befason portierin duke e dërguar topin në rrjetë. Një realizim mjaft i bukur i brazilianit të Uest Hemit.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.