Sezon jubilar për Teutën, i rikthyeri Vila ka një premtim

Klubi durrsak feston 100-vjetorin e themelimit

Zyrtare | Teuta nuk ndalet në merkato, rikthen ish-mesfushorin

Teuta ka bërë një merkato shumë cilësore këtë verë dhe ka afruar emra të rëndësishëm për…

“Mbretërit” e merkatos, shpenzimet e Aston Vilës janë të llahtarshme

Klubi më aktiv i merkatos së verës në Angli nuk ka qenë asnjë prej ekipeve në…

Dëmtohet Mersinaj, Bushi bën lëvizjen e çuditshme te Shpresat

Një dëmtim i mbrojtësit Jon Mersinaj ka detyruar trajnerin e kombëtares U21 të Shqipërisë të bëjë…

VIDEO | Lampard nuk ia del, Aston Vila rikthehet në Premier League

Aston Vila rikthehet në Premier League pas katër sezonesh në Championship. Klubi nga qyteti i Birmingamit…

Runi “jetë mbreti” në Amerikë, vila madhështore do t’u mahnisë

Uejn Runi është padyshim një ndër futbollistët më me famë në futbollin amerikan. Vetëm Zllatan Ibrahimoviç…

Vila zyrtarisht në Greqi, firmos për dy vite

Emiljano Vila u largua nga Skënderbeu vetëm pas gjashtë muajsh. Mesfushori durrsak do të rikthehet të…

Ali Soue e nis nga stoli, Vila titullar për Skënderbeun

Skënderbeu do të zbresë sot në fushë me disa mungesa, kryesisht për arsye dëmtimi. Mungesa më…

Daja: Vila na bën punë, jemi të kompletuar kështu

Trajneri i Skënderbeut e ka lënë të hapur edhe ndonjë lëvizje të fundit në merkato, por…

Edhe Vila “korçar”, misioni i parë është të fitojë tifozët

Mesfushori është transferuar në Antalia dhe përforcon mesfushën. Sfida e madhe e tij, të rikthehet në…

Videoja i prishi transferimin te Kerkyra, Vila kërkon kontakte të reja

Mesfushori ishte afër ekipit grek të futbollit. Publikimi i bisedës së videos me menaxherin Çaushi bllokoi…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online