Runi “jetë mbreti” në Amerikë, vila madhështore do t’u mahnisë

0

Uejn Runi është padyshim një ndër futbollistët më me famë në futbollin amerikan. Vetëm Zllatan Ibrahimoviç është konkurrenti i tij i vetëm në “MLS”, për nga arritjet e mëdha që kanë pasur në karrierë. Sulmuesi anglez u transferua para pak muajsh te skuadra e me bazë në Uashington,“DC United”. Runi së bashku me bashkëshorten dhe katër djemtë e tyre jetojnë mes luksit në një vilë madhështore, që me shumë gjasa mund të jetë më e shtrenjta në shtetin e Uashingtonit.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online