Veseli i jep fund tek Empoli, e ardhmja në Turqi

Frederik Veseli i ka dhënë fund aventurës së tij 3-vjeçare me skuadrën e Empolit. Portali i…

Moduli, goli i pësuar dhe e ardhmja, flet Veseli

Mbrojtësi Frederik Veseli ishte ndër më të mirët në takimin e sotëm ndaj Islandës. Në fund…

VIDEO | Empoli dhe Veseli mbajnë gjallë shpresat , Fiorentina pa busull

Empoli dhe Frederik Veseli kanë marrë një triumf me shumë vlera në ndeshjen që u luajt…

Veseli: Nuk kemi frikë, ata nuk kanë Mesin e Ronaldon në sulm

Frederik Veseli dhe Ardian Ismajli kanë dalë në konferencë për shtyp në prag të ndeshjes me…

VIDEO | Roma triumfon mes vuajtjeve, Ranieri “buzëqesh” me VAR

Klaudio Ranieri e nis me këmbën e mbarë te Roma, teksa në debutimin në stolin e…

VIDEO | Triumfon Lacio dhe thyhet Veseli, Strakosha i pakalueshëm

Java e 23-të në Serie A ka startuar me një derbi shqiptarësh, pasi Lacio priti në…

Muçolli gjen rrjetën, paraqitje pozitive dhe për dyshen kuqezi

Kastriot Dermaku dhe Federik Veseli kanë bërë paraqitje shumë të mira në prapavijën e skuadrave të…

“Dridhet” Veseli, Empoli synon një mbrojtës në janar

Federik Veseli ka qenë një nga titullarët me më me shumë minuta në gjysmën e parë…

Veseli: Interi skuadër e madhe, por duam pikë!

Frederik Veseli do të zbresë në fushë pas pak minutash në ndeshjen që Emopoli do të…

Empoli i “dashuruar” me Veselin, presidenti i ofron kontratë afatgjatë

Edhe pse nuk është zyrtare “La Gazzetta dello Sport”  ka raportuar se mbrojtësi Frederik Veseli do…

Veseli merr dhuratën për ditëlindje: I lumtur, edhe mbrojtja luajti ndryshe

Mbrojtësi i kombëtares shqiptare, Frederik Veseli, ka mbushur 26 vjeç dhe në RTSH ka falënderuar skuadrën…

Veseli: Të përgatitemi për kualifikueset e Europianit, nuk e mendojmë rënien nga Liga

Frederik Veseli me shumë gjasa do të luajë si mbrojtës i djathtë në ndeshjen me Skocinë.…

Probleme për Panuçin, dy lojtarë largohen nga grumbullimi

Pak minuta më parë FSHF ka njoftuar përmes një postimi zyrtar se Frederik Veseli dhe Ylber…

Veseli: Mund të bëjmë mirë ndaj çdo kundërshtari

Frederik Veseli dhe Empoli i tij nuk janë në një pozitë aspak komode, kjo për faktin…

Empoli spektakolar, Frederik Veseli madhështor

Empoli ka kapur kreun në Serinë B italiane, me një fitore fantastike ndaj Palermos, 4-0. Përballje…

Veseli shkëlqen në Empoli, Napoli interesohet për të

Napoli vijon të kryesojë Serinë A dhe duket sezoni i duhur për të tentuar ëndrrën e…

Shkëlqen Veseli, triumf ndaj Bashës dhe vendi i dytë

Një numër i madh lojtarësh shqiptarë në Serinë B, por sot ka festuar vetëm Frederik Veseli,…

Veseli: Dua të kthehem në Serinë A, me ose pa Empolin

Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Frederik Veseli, ka folur në prag të miqësores kundër Turqisë, duke u…

Veseli si Panuçi: Më vjen inat kur thonë Spanja dhe Italia më të fortë se ne

Trajneri Kristian Panuçi tha dje se nuk duronte nisje me mendjen se do të humbasim në…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online