Veseli: Interi skuadër e madhe, por duam pikë!

0

Frederik Veseli do të zbresë në fushë pas pak minutash në ndeshjen që Emopoli do të luajë ndaj skuadrës së Interit. Mbrojtësi kuqezi ka folur për mikrofonin e “Inter TV” duke komentuar shkurtimisht pritshmëritë që ka për këtë takim.

“Shpresoj që sot të marrim diçka nga kjo ndeshje. Edhe skuadrat e mëdha ndonjëherë lënë pikë. Interi është një skuadër e shkëlqyeshme, por ne do të bëjmë më të mirën tonë për veten. Është një takim i rëndësishëm dhe pse të mos marrim pikë”.

“Me trajnerin Iakin kemi ndryshuar formatin e lojës dhe jemi përmirësuar në mbrojtje. Duhet që të ndjekim këshillat e tij. Synimi ynë është që të bëjmë sa më mirë për skuadrën e Empolit dhe kështu mund të bëjmë para”.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.