Browsing Tag

Vanda Nara

Ikardi “luftë” me Interin, kërcënon për gjyq

Ikardi dhe Inter duket se do e zgjasin çështjen e tyre më gjatë se merkato e kësaj vere. Mediet italiane raportojnë se argjentinasi i është shprehur klubit se nuk dëshiron të largohet për shkaqe familjare. Ikardi dhe Vanda mësohet se po…

Takimi sjell kthesën e papritur, Ikardi drejt firmës! 

Mauro Ikardi ka qenë ai që ka shqetësuar ditët e fundit tifozët e Interit, por drejtuesit e klubit dhe Uanda Nara, bashkëshortja dhe njëkohësisht menaxherja e argjentinasit, janë takuar ditën e sotme për të folur dhe për të ulur "tensionin"…

VIDEO | Dygolëshi i Ikardit dhe festa e shfrenuar e Vandës

Mauro Ikardi shënoi një dygolësh të bukur përballë Lacios, duke ndihmuar Interin të ngjitet në vendin e dytë. Goleadori dhe kapiteni i zikaltërve ndodhet në një formë fantastike, ashtu si dhe shokët e tij të ekipit. Goli i gjashtë në…

Vanda zbulon ofertat për Ikardin dhe sfidon Ronaldon

Vanda Nara, gruaja dhe menaxherja e Mauro Ikardit, ka folur për sulmuesin e Interit dhe krahasimin me Kristiano Ronaldon. Gjatë prononcimit të saj, Nara zbulon dhe klubet që kërkuan Ikardin gjatë merkatos, mos grumbullimin në Botërorin e…