“Ikardi nuk do të largohet nga Interi, ai do të bëhet Zaneti i dytë”

Vanda Nara është jo vetëm bashkëshortja e sulmuesit Maurio Ikardi, por dhe agjentja e tij njëkohësisht. Edhe pse argjentinasi është një lojtar që lakohet jo shpesh në merkato, ai nuk ka preferuar që të largohet nga Interit. Menaxherja e tij, në këtë rast ka lëshuar një deklaratë që me suhmë gjasa do i mbyllë dyert çdo skuadre që do të kërkojë shërbimet e lojtarit në fjalë.

Interi me shumë gjasa do të gëzojë shërbimet e kapitenit të saj dhe për shumë vite, pasi Uanda thekson se Ikardi do të bëhet një Zanet i dytë. Normalisht që është e vështirë që të jetë një i dytë si Zaneti, por me punë Ikardi mund të bëhet një “legjendë” tek zikaltrit.

“Qëndrimi për një kohë të gjatë në një klub normalisht që t’i shton vlerat. Ai gjithnjë ka preferuar që të qëndrojë tek Interi dhe tifozët e duan atë. Duhet të marrim shembuj si Zaneti tek Interi apo dhe Toti tek Roma”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online