Gjenialitet i Igli Tares, akordi me Ulvs pasuron Lacion

Ulvs ka është i vendosur për ndërtuar një ekip të fortë dhe vazhdon me blerje të…

Ulvs “bastis” Milanin, pas Kutrones synon një mesfushor

Ulvs dëshiron të krijojë një skuadër sa më konkurruese. Për ta bërë këtë ata kanë zgjedhur…

Ulvs nuk mbahet në merkato, shumë pranë juventinit

Ulvërhempton po bën një merkato tepër interesante, duke sjellë emra të mëdha në ekip. Sami Kedira…

Kutrone flet si “ujk”: Do të kapërcej çdo sfidë në Premier!

Sulmuesi italian, Patrik Kutrone, u largua nga Milani dhe firmosi për katër vite me Ulvs. Pas…

Zyrtare | Milani bën shitjen e parë, sulmuesi kthehet në “ujk”

Milani më në fund ka arritur të bëjë shitjen e parë të kësaj merkatoje. Patrik Kutrone…

Zyrtare | “Ulvs” është super, zyrtarizon një madrilen

Reali i Madridit ka shumë talente në gjirin e tij, po do i duhet t’i sistemojë…

E kryer | Kutrone niset drejt Anglisë, arrihet marrëveshja me “Ujqërit”

Pas dështimit të operacionit të Andre Silva duket se Milani do arrijë të bëjë shitjen e…

Ulvs të papërmbajtshëm, pranë dy yjeve bardhezinj

Premier Liga është një kampionat që gjeneron të ardhura pafund dhe i jep mundësi çdo klubi…

Supertalenti i Ulvs, 20-vjeçari rinovon dhe është gati për të shpërthyer!

Ulvs ka siguruar qëndrimin e një prej talenteve më të mëdhenj të klubit edhe për disa…

U mposht nga Ulvs, Guardiola nuk bezdiset dhe thur elozhe

Mançester Siti humbi mundësinë për të shtuar edhe një trofe në palmaresin e tyre, mjaft të…

VIDEO | Ulvs vazhdon me surpriza, thyen Sitin e Guardiolës

Ulvërhampton po merr pjesë në Premier League Asia, së bashku me skuadrën e Mançester Sitit, dy…

Rritja e pabesueshme e Ulvs, rivalizojnë me “Big”-ët për firmën e Diaz

Ulvërhampton Uandërers vazhdon të impresionojë jo vetëm në fushën e lojës, por dhe në merkato. Çfarë…

Një tjetër portugez për Ulvs, sulmuesi i Milanit drejt Anglisë

Skuadra angleze e Ulvërhampton ka krijuar një identitet si ekipi i duhur për lojtarët portugezë. Drejtori…

Viti i parë i Ulvs në Premier, çfarë përfitimesh nga FA për “Ujqërit”

Anglia shtëpia e futbollit, por edhe e parave. Klubet ishullore kanë burime të mëdha të ardhurash.…

Blerja më e shtrenjtë në histori, Ulvs investon te goleadori meksikan

Ulvs do të bëjë në fund të sezonit blerjen më të shtrenjtë në historinë e saj.…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online