Gjenialitet i Igli Tares, akordi me Ulvs pasuron Lacion

0

Ulvs ka është i vendosur për ndërtuar një ekip të fortë dhe vazhdon me blerje të njëpasnjëshme. Ujqërit kanë siguruar nënshkrimin e dyfishtë të të rinjve Pedro Neto dhe Bruno Jordao. Dyshja premtuese ishin pjesë e Lacios së Igli Tares dhe kanë vendosur të ndërrojnë ambient.

Të dy kanë firmosur marrëveshje 5-vjeçare, që i mban në “Molineux Stadium” deri në verën e vitit 2024. Marrëveshja është kryer për shumën e 20 milionë eurove për të dy talentet.

Jardao luan si mesfushor dhe është vetëm 20 vjeç. Pedro Neto është sulmues anësor. Dyshja më parë ishin të lidhur me një kalim te Benfika.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.