Moshat kuqezi, talente nga të gjitha anët e Europës

Shqipëria U17 dhe U16 do të jenë në aksion së fundmi, teksa kombëtarja e 17-vjeçarëve, që…

Shqipëria U17 shkërmoqet nga Danimarka, tre humbje në Maltë

Elvin Beqiri mori drejtimin e Shqipërisë U17 para pak kohësh dhe e ka nisur jo mirë…

Mbyllje me fitore, Shqipëria U17 udhëhiqet nga Mitaj

Shqipëria U17 mbyll garimin në “Mercedez Benz Cup 2019” dhe e bën me fitore. Kuqezinjtë e…

Shqipëria e Beqirit e pafuqishme, Turqia na mund me “tris”

Përfaqësuesja U17 e Shqipërisë ka humbur ndaj Turqisë në ndeshjen e dytë të turneut “Mercedez Benz…

Shqipëria U17 e nis me humbje, djemtë e Beqirit mposhten nga Anglia

Kombëtarja U17 e ka nisur me humbje turneun “Mercedez Benz Cup 2019”, që po zhvillohet në…

“Prioritet lojtarët që luajnë në Shqipëri”, Dede e Beqiri hapin “kartat”

Nevil Dede dhe Elvin Beqiri kanë dalë sot para mediave dhe kanë folur për grumbullimet e…

Dede e Beqiri zbulojnë të përzgjedhurit, sa shumë nga kampionati ynë!

Nevil Dede dhe Elvin Beqiri kanë dalë sot para mediave dhe kanë shpallur listat për grumbullimet…

Shqipëria U19 në zbor, kuqezinjtë e Beqirit përballen me Spanjën

Nevil Dede dhe Elvin Beqiri bëhen gati të veshin tutat dhe të zbresin në fushë, pasi…

910 futbollistë të vëzhguar, mbyllen seleksionimet për kombëtaret

Kanë përfunduar seleksionimet për kombëtaret e moshave. Sot ishte dita e fundit, teksa në Kamzë janë…

U17 | Portugalia dhe Holanda, rivalët “big” të Shqipërisë dhe Kosovës

Elvin Beqiri është gati të debutojë si trajner i Shqipërisë U17. Tashmë ai ka mësuar rivalët…

La Shqipërinë për Italinë, babai i Mollës: U bënë shumë padrejtësi ndaj Markos!

Marko Molla është një portier 17-vjeçar, i cili së fundmi aktivizohet tek të rinjtë e Bolonjës.…

Shqipëria e mbyll me fitore, Kosova befason Zvicrën

Shqipëria e 17-vjeçarëve ka fituar kundër Azerbajxhanit, teksa i është falur një penalltie të kthyer në…

Nuk ka mrekulli, Shqipëria U17 eliminohet me dy ndeshje

Shqipëria U17 ka pësuar një tjetër humbje pas turpërimit nga Çekia. Këtë radhë kuqezinjtë e vegjël…

Më keq nuk ka, Çekia luan tenis me Shqipërinë U17!

Nisin në mënyrën më të keqe kualifikueset e Europianit për Shqipërinë U17. Kuqezinjtë e vegjël janë…

Tetori i zi i Shqipërisë në futboll, tani sytë janë nga 17-vjeçarët

Shtatë ndeshje të luajtura, asnjë fitore. Ky është bilanci i Shqipërisë së futbollit, në të gjitha…

Mustedanagiç “peshkon” në Maqedoni, një mbrojtës për kuqezinjtë

Shqipëria U17 po bëhet gati për ndeshjet kualifikuese të Europianit, ndërkohë që trajneri Xhemal Mustadanagiç po…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online