“Agjenti gënjen, nuk kemi bërë ofertë për Lukakun”

Inter duket se e ka shumë të vështirë të arrijë te Lukaku këtë verë. Belgu flitet…

Operacion gjigant Junajtid-Juve, dy bardhezinj drejt Old Trafford

Merkato e Juventusit është përqendruar te dy klubet e Mançesterit. Me Sitin po tentohet shkëmbimi Kanselo-Danilo,…

Të reja mbi shkëmbimin Juve-Junajtid, zbulohen kërkesat e Dibala

Juventusi dhe Mançester Junajtid janë shumë afër shkëmbimit të bujshëm midis Romelu Lukakut dhe Paulo Dibala.…

Inter heq dorë nga Lukaku, Konte gjen një sulmues “low cost”

Interi nuk është më në garë për sulmuesin e Mançester Junajtid, Romelu Lukaku. Në një moment…

Lukaku tek Inter? Veprimi i Solskjaer “i vë vulën”

Mançester Junajtid ka bërë të ditur listën e të grumbulluarve për takimin miqësor ndaj norvegjezëve të…

“Doni Lukakun? Ne jepni këtë lojtar”, Junajtid zgjedh… Juventusin

Romelu Lukaku kërkohet prej kohësh nga Interi, por sulmuesi i Mançester Junajtid mund të vishet bardhezi.…

Presioni i Kontes jep efekt, Interi afër goditjes së dyfishtë

Antonio Konte foli troç gjatë prononcimit të djeshëm përpara miqësores kundër Mançester Junajtid, duke nxitur klubin…

Rezistenca e Junajtid e lodh, Marota përgatit surprizën e madhe

Romelu Lukaku është dëshira e madhe e Interit dhe Antonio Kontes. Edhe sulmuesi belg kërkon transferimin…

Lukaku tepër i shtrenjtë, Marota në sulm për “bishën” e Serie A

Antonio Konte e ka bërë të qartë prej kohësh që sulmuesi ideal për të tek Interi…

Radha e Romelo Lukakut, Junajtid i qartë me Interin

Interi nuk heq dorë nga Romelu Lukaku. Piero Auzilio është takuar në Angli me Matthew Judge,…

Ofensiva e Interit: Xheko 6 milionë larg, ka një plan për Lukakun

Antonio Konte kërkon sulmues. Emrat dihen dhe ata janë Edin Xheko me Romelu Lukakun. Boshnjaku është…

Konte jep urdhër: Nuk i dua, m’i hiqni qafe këta dy lojtarë!

Antonio Konte është një “gjeneral”. Trajneri i Interit insiston nga të gjithë lojtarët e tij që…

Zbulohen prapaskenat: Interi insiston për Lukakun, Junajtid reziston

Java e ardhshme është deçizive dhe do të përcaktojë saktësisht të ardhmen e Romelu Lukakut. Belgu…

Arrihet akordi me Lukakun, Interi ka vetëm një shans me Junajtid

Interi dhe Romelu Lukaku janë gjithnjë e më afër njëri-tjetrit. Antonio Konte e dëshiron me çdo…

Agjenti i Lukakut i “shkel syrin” Italisë: Adhuron të eksplorojë, është rritur me Serinë A

Dëshira e Romelu Lukakut është transferimi në kampionatin italian të futbollit. Sulmuesi i Mançester Junajtid e…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online