Rinovim rekord: Bashkëpunimi vazhdon, festojnë tifozët e Junajtid

Mançester Junajtid dhe David De Gea kanë gjetur gjuhën e përbashkët. Portieri spanjoll ka pranuar propozimin…

Më i paguari në Angli, Liverpuli përgatit dhuratën e madhe

Egjipti dhe Momo Salah dëshironin të fitonin Kupën e Afrikës dhe të gëzonin tifozët e zjarrtë…

Mungesa e rinovimit fut tifozët në panik, Klop shpjegon gjithçka

Liverpuli dhe Dortmundi do të ndeshen mes tyre nesër në orën 02:00 në një miqësore spektakolare.…

“Kthej kokën pas dhe frymëzohem”, historia e dashurisë me Çelsin vazhdon

UEFA ia ka bllokuar merkaton Çelsit, por askush nuk e detyron të mos rinovojë me lojtarët…

Junajtid me plan të qartë, përgatit surprizën për De Gean

Mançester Junajtid po bën të pamundurën për të rinovuar me David De Gean. Portieri spanjoll është…

Junajtid “hap thesin”, vjen rinovimi me djalin e shtëpisë

Lajm i mirë për tifozët e Mançester Junajtid dhe trajnerin Solskjaer. Rinovimi me Markus Rashford ka…

“Qytetar” deri në 2024, Siti gjen akordin e rinovimit me lojtarin

Mançester Siti po punon për përforcimin e ekipit dhe rinovimin e kontratave të lojtarëve. Drejtuesit e…

Gëzohen tifozët: Jo vetëm largime, Ajaksi rinovon me liderin e ekipit

Erik Ten Hag dhe djemtë e tij ishin surpriza më e bukur e këtij sezoni në…

Gjithçka është zyrtare, dashuria mes Lacios dhe Inzagit vazhdon

Lajmi i rinovimit kishte dalë para pak ditësh, madje u konfirmua edhe nga presidenti Lotito, por…

As Juventus dhe as Milan, Inzagi merr vendimin për të ardhmen

U përfol si një nga kandidaturat kryesore për stolin e Juventusit në fillim dhe më pas…

PSG vendos, zbulohet e ardhmja e Tuhel

PSG ka marrë një vendim në lidhje me Tomas Tuhel. Trajnerit gjerman i përfundonte kontrata me…

Ofertë e parefuzueshme, Siti synon të “blindojë” Guardiolën

Pep Guardiola ka edhe dy vite kontratë me Mançester Sitin, me klubin anglez që është gati…

Arrihet akordi, Tare rinovon me liderin e mesfushës

Lacio ka arritur të rinovojë kontratën e një prej lojtarëve më të rëndësishëm. Sipas lajmeve që…

Ngec rinovimi i Bufonit, PSG ndryshon strategji

U përfol shumë për një rinovim edhe për dy vite të tjera të Xhixhi Bufon me…

Zyrtare: Alba rinovon me Barcelonën, mbyll karrierën në “Camp Nou”

Zhordi Alba dhe Barcelona do të jenë të lidhur edhe për pesë vitet e ardhshme. Mbrojtësi…

Zyrtare | Simeone nuk lëviz, rinovon kontratën me Atletikon

Diego Simeone është një nga trajnerët më të lakmuar në Europë dhe kreu i pankinës së…

Çfarë lajmi për milanistët, ylli i skuadrës pranë rinovimit

Skuadra e Milanit duket në një periudhë shumë të mirë dhe përveç afrimeve me bujë, bordi…

Kampionët e Zvicrës i besojnë, sulmuesi kuqezi me kontratë të re

Shqiptarët që luajnë në Zvicër janë të shumtë, me emra si Xhaka, Kryeziu, Kololli dhe Seferi,…

Interi “godet” jashtë merkatos, gati rinovimi me yllin e skuadrës

Sipas “Gazzetta Dello Sport”, mbrojtësi i Interit, Milan Shkriniar është shumë pranë rinovimit. Situata e rinovimeve…

Trajneri i Korabit rinovon, klubi e falënderon edhe për rezultatet pozitive

Skuadra e Korabit po bën një sezon relativisht të mirë në Kategorinë e Parë të futbollit…

“Ciao Juve!”, Marsial rinovon me Mançester Junajtid

Ylli francez i Mançester Junajtid, Antoni Marsial ka rinovuar me “Djajtë e kuq”, një kontratë e…

Liverpuli “lidh” yjet, radhën për të rinovuar e ka Robertson

Kur mbrojtësi Andi Robertson nënshkroi për Liverpulin në fillimin e sezonit të shkuar, shumë tifozë të…

Auzilio i kthehet Uandas: Negociatat nuk zhvillohen nga televizioni

Rinovimi i Ikardit është kthyer në një çështje serioze tek Interi. Drejtuesit e klubit zikaltër i…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online