Browsing Tag

Rexhinaldo

Java e sulmuesve, por komandojnë të huajt!

Për një sulmues është shumë e rëndësishme që të zhbllokohet sa më parë. Ana psikologjike ndonjëherë mund të jetë një problem më vete për disa lojtarë dhe veçanërisht për sulmuesit. Java e katërt duket se ishte shumë pozitive për lojtarët që…

Rexhinaldo befason: I lumtur që bashkohem me ekipin

Kukësi po përgatitjet për një ndeshje tepër të rëndësishme. Skuadra verilindore do të ndeshet me Teutën në transfertë nesër në mbrëmje. Dëmtimet kanë qenë problemi kryesor i skuadrës kuksiane, pasi veç Rrumbullakut shqetësime kanë pasur dhe…

Shqetësohen te Kukësi, probleme për “yllin” e skuadrës

Kukësi përballet këtë javë në transfertë me Teutën, ndërkohë që trajneri Armando Cungu ka marrë një lajm jo të mirë nga sulmuesi Rexhinaldo. Futbollisti nga Mozambiku është i grumbulluar me kombëtaren e tij, por nuk do të luajë. Shkak…

Problemet me vizën, Rexhinaldo jep “sihariqin”

Një lajm i mirë për Kukësin dhe trajnerin Armando Cungu. Sulmuesi Rexhinaldo ka zgjidhur problemet e vizës dhe është gati për të udhëtuar drejt Gjeorgjisë. Kukësi përballet ditën e nesërme me ekipin e Torpedos dhe sulmuesi do të jetë gati…

Dhimbje koke për Cungun, duhet të ndryshojë formacionin

Kukësi do të luajë nesër një ndeshje shumë të rëndësishme me Torpedo Kutais në Gjeorgji, sfidë kjo e vlefshme për turin e tretë kualifikues të Europa Leagues. Ka nisur me shumë probleme kjo aventurë e kuksianëve në Ligën e Europës, pasi tre…

Rexhinaldo në fushë, “dashuri me shikim të parë”

Kukësi po përgatitet për ndeshjen e kthimit me Karabakun, ndërkohë që në seancën e sotme do të jetë i pranishëm edhe sulmuesi Rexhinaldo. “Sot në orën 17:30 do zhvillohet stërvitja e FK Kukësit në Peze-Helmes. Ekipit i bashkohet edhe…

Ankandi Flamurtari-Rexhinaldo, kërkesë-oferta e palëve

Rexhinaldo është një nga lojtarët më të kërkuar këtë verë në merkato. Sulmuesi mozambikas, autori i 18 golave në kampionat vjet me Laçin, është kontaktuar edhe nga Flamurtari, por palët janë larg për momentin sa i takon kërkesave…

Biznesmeni Rexhinaldo, duhet të “hidheni” po e deshët!

Një sulmues flet me gjuhën e golave dhe sezonin e shkuar një nga ata që realizoi më së shumti ishte Rexhinaldo. Futbollisti nga Mozambiku për herë të parë u ngjit në nivele të tilla: 21 gola, 18 të realizuar në kampionat dhe 3 në Kupë.…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online