Halili mendon revolucionin, gjithçka nis nga trajneri

Tirana nuk ia doli të fitonte Kupën e Shqipërisë, ndërkohë që kampionatin e mbyll në vendin…

Licencimi i Tiranës, Refik Halili bën paralajmërimin e madh

Refik Halili shpreson shumë që si ky sezon Tirana të mos ketë më. Presidenti i bardhebluve,…

“Çuditesha kur m’i thoshte Halili”, pagat e çmendura te Tirana

Tirana është një emër i madh i futbollit shqiptar, por që vitet e fundit po vuan…

Habit Halili: Kastrioti zero për ne, kemi humbur 20 pikë vetëm nga diçka

Dukshëm i mërzitur ishte pas derbit presidenti i Tiranës, Refik Halili. Kreu i klubit bardheblu flet…

Tirana e re nis nga Mema dhe… 4 afrime, e zbulon Halili

Tirana këtë sezon dështoi të luftonte në kampionat për të kapur Europën, por është pranë finales…

Halili: Jemi ekipi më i persekutuar, nuk i kemi më borxh asnjë lojtari

Presidenti i Tiranës, Refik Halili, ka qenë i ftuar në emisionin “Zona Gol” në “Supersport”, ku…

Tensioni dhe dhurata e Laçit, Refik Halili flet hapur

Në fund të ndeshjes Tirana-Skënderbeu pati tension në tribunë, ndërkohë që një koment në lidhje me…

Problemet e Tiranës, derbi dhe raporti me tifozët: Grent Halili i thotë të gjitha

I ftuar në emisionin “Procesi Sportiv” në “Top Channel”, futbollisti i Tiranës foli mbi rëndësinë e…

“Thonë se luaj prej babait”, Grent Halili ka një mesazh

Grent Halili, sulmuesi i Tiranës, është ftuar te emisioni “Procesi Sportiv” në Top Channel dhe që…

Tafaj: Tirana është keqmenaxhuar, skuadra kërkonte ndryshime radikale

Ish-trajneri i Tiranës, Alban Tafaj, ka qenë i ftuar në emisionin “Pressing” në “Abc Neës”, ku…

Njoftimi i policisë, Halili dhe Laska procedohen penalisht

Takimi i Kupës ndërmjet Laçit dhe Tiranës nuk ka kaluar pa incidente. Pak orë pas takimit…

“Ngo më i miri, grindej me veten”, rinovimi dhe Tirana në sytë e Halilit

“Zakonisht jam mësuar të flas kur humbasim”, tha me shaka Refik Halili pas fitores 3-0 që…

“I keni nxjerrë ujin e zi”, Halili sqaron çështjen Muzaka

Borxhet e së shkuarës janë një shqetësim për Tiranën dhe një nga çështjet që është zvarritur…

Halili: Më vjen keq për tifozët, por e arrijmë Europën! Ju tregoj paktin me ekipin

Tirana nuk ia doli të mposhte Partizanin dhe Refik Halili nuk mund të jetë i kënaqur…

Pesë vite në pritje, ja sa borxhe i ka bashkia Tiranës

Nuk është një situatë e krahasueshme me atë të Flamurtarit, për shumë arsye, por gjithsesi edhe…

“Refik, jemi kampionë me 10 pikë para”, rrugëtimi zgjoi Tiranën nga ëndrra verore

Korrik 2018. Tirana luante një miqësore kundër Apolonisë. Triumfi në atë takim bëri që në kampin…

“Jam gati gjithmonë për Tiranën”, mesazh për Refik Halilin

“Së shpejti do njiheni me donatorin e ri”, kjo fjali sigurisht që ka bërë që në…

“Kam ekipin më të mirë”, Halili zbërthehet: borxhet, merkato dhe donatori i ri

Refik Halili, presidenti i Tiranës, është rikthyer të flasë për probleme që janë të vjetra dhe…

Takimi me Memën dhe plani i Halilit, ja çfarë ndodh te Tirana

Tirana vijon me përgatitjet, ndërkohë që presidenti Refik Halili ka menduar që të qartësojë gjithçka para…

Merkato, donatori ri dhe urimi i Refik Halilit: Optimizëm te Tirana

Refik Halili, presidenti i Tiranës, është ndalur për mediat pas ndeshjes me Flamurtarin dhe fillimisht ka…

Rikthehet Greca, Mema ka mbështetjen e Halilit

“Do vazhdojë, për mua mund të vazhdojë gjithë jetën. Nuk kam asnjë problem për Memën”, ishin…

Halili dorëzohet: Jemi jashtë objektivave, ja çfarë do bëjmë

Refik Halili, presidenti i Tiranës, foli për ndeshjen e humbur me Partizanin dhe tashmë e ka…

Derbi, Halili: U jemi borxhli tifozëve, kam gabuar me diçka!

Tirana po përgatitet për derbin, ndërkohë që në seancën e sotme stërvitore ishte i pranishëm edhe…

Dhuna në fundin e ndeshjes, policia kërkoi fotot dhe pamjet filmike

Një nga të paktët stadiume në vend që ka kamera sigurie është ai i “Selman Stërmasit”.…

Shfaqen Fanatics, thirrje dhe koreografi kundër Refik Halilit

Tirona Fanatics janë dënuar të jenë në sektorin e tyre në “Selman Stërmasi”, por janë në…

Halili: Ramë dakord për 5 minuta, tani e mbrapa do të më pyesin mua për formacionin

Refik Halili ka folur në konferencën për shtyp, duke shpjeguar shkaqet e ndërprerjes së kontratës me…

Ze Maria largohet nga Tirana, Halili: Sot mbyllet marrëveshja me trajnerin

Sapo ka nisur konferenca për shtyp e klubit të Tiranës, ku marrin pjesë presidenti Refik Halili…

Borxhi ndaj sanitares, përmbaruesi: Kallëzim penal për Refik Halilin, Tirana nuk as NIPT

Nuk është diçka që nuk dihej, te Tirana borxhet e së shkuarës janë ende një barrë…

Kriza e Tiranës, dilema e madhe e Refik Halilit

Refik Halili ka besuar shumë se ky sezon do të ishte ndryshe për Tiranën e tij.…

Entuziazmi te Tirana,  “Refik, jemi kampionë me 10 pikë para”

Fitorja në miqësoren e zhvilluar dje në stadiumin “Selman Stërmasi” ndaj Apolonisë duket se ka rikthyer…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online