Shfaqen Fanatics, thirrje dhe koreografi kundër Refik Halilit

0

Tirona Fanatics janë dënuar të jenë në sektorin e tyre në “Selman Stërmasi”, por janë në stadium dhe po protestojnë kundër presidentit Refik Halili. Në takimin ndaj Kukësit dëgjohen thirrjet e shumta për largimin e numrit një të klubit, një normalitet tashmë sa herë luajnë bardheblutë.

Beteja e nisur në Shijak, ku “Fanatics”-ave nuk iu lejua banderola kundër Halilit, vijon. Në takimin e sotshëm ata kanë shpalosur edhe një koreografi kundër kreut të klubit Tirana.

Banderola e hapur në ndeshjen me Teutën dhe që bëri që ndeshja të mos vazhdonte derisa të hiqej
You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online