Jupi: I mbivlerësojmë kundërshtarët në Europë, ja këshilla ime për presidentët

Ish-futbollisti i kombëtares shqiptare, Redi Jupi, ka dhënë një intervistë për emisionin “Pressing” në  “Abc News”,…

Jupi: Kosova ka entuziazëm në skuadër e publik, Shqipëria e ka humbur

Ish-trajneri i kombëtares U21 të Shqipërisë,  Redi Jupi, ka folur mbi ecurinë e mirë të përfaqësueses…

Tërbimi i Agim Canës dhe deklarata e Redi Jupit, flet kreu i FFK-së

Presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi, ka qenë i ftuar në emisionin “Debat…

Më të mirët e sezonit: Jupi zgjedh Partizanin, Kukësin dhe dy surpriza

Redi Jupi është një tjetër personazh i botës së futbollit që ka pranuar ftesën e SportEkspres.com…

Jupi: Jam rritur duke pasur idhull Demollarin, tani ëndërroj… Superioren!

Redi Jupi ka një karrierë të pasur dhe ka qenë nga të paktët lojtarët të kampionatit…

Jupi: Partizani e meriton plotësisht titullin, ja çfarë e nxori jashtë loje Kukësin

Ish-futbollisti i kombëtares shqiptare, Redi Jupi, komentoi sezonin e tanishëm të Kategorisë Superiore në studion e…

Jupi: Partizani as për vend të dytë, meritë e trajnerit! Teuta gaboi në janar

Ish-futbollisti i kombëtares shqiptare, Redi Jupi, ka analizuar ecurinë e disa skuadrave të Kategorisë Superiore në…

Jupi: Lenjani u nxitua! Strakosha? Vendimi i duhur, nga njeriu i gabuar

Ish-futbollisti i kombëtares shqiptare Redi Jupi kreu një analizë të ngjarjeve të fundit të kombëtares shqiptare.…

Kombëtarja, Panuçi dhe rikthimet: Jupi i analizon të gjitha

Redi Jupi është një ndër analistët sportivë më të mirë në Shqipëri dhe shpeshherë, fjalët e…

Analiza e Redi Jupit: Ju tregoj problemin e Kukësit!

Kukësi u ndal në barazim pa gola me Laçin. Pas ndeshjes, trajnerit Armando Cungu iu vu…

“Besojuni të rinjve”, Pinari dhe Jupi me mesazh për Superioren

Fokusi janë të rinjtë dhe një analizë të asaj që ndodh në vendin tonë e kanë…

Nga notat, te stadiumet e boshatisura dhe cilësia e kampionatit: Analiza e Redi Jupit

Kategoria Superiore ka mbyllur gjysmën e këtij sezoni, ku në 18 javë janë luajtur 90 ndeshje.…

Analiza e Jupit, problemet e futbollit shqiptar dhe kombëtaret e moshave

Redi Jupi momentalisht është i angazhuar me akademinë e tij, Football Republic. Që prej largimit nga…

VIDEO | Kupa e Botës, Shqipëria përfaqësohet nga Redi Jupi

Së fundmi në vendin tonë ka nisur që të ushtrohet dhe një sport i ri, i…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online