“Gënjeshtar, mendon veç për paratë”, Benitez sulmohet nga ish-presidenti

Rafa Benitez mbylli aventurën 3-vjeçare me Njukasëllin dhe nuk kaloi shumë kohë për të gjetur ekipin…

Klubi kinez plotëson kushtet e Benitez, blen sulmuesin e Premier League

Sulmuesi venezulian Solomon Rondon është bashkuar sërish me trajnerin Rafa Benitez. Tekniku spanjoll ia ka dalë…

Njukasëll zyrtarizon marrëveshjen, një anglez i njohur pason Benitez

Njukasëll ka zyrtarizuar pasuesin e Rafa Benitez. Milarderi anglez Majk Eshli ia ka besuar pankinën një…

Benitez zgjedh milionat e kinezëve, zyrtarizon të ardhmen

Rafa Benitez mbylli aventurën 3-vjeçare me Njukasëllin dhe nuk kaloi shumë kohë për të gjetur ekipin…

“Jam shumë i trishtuar!”, Rafa Benitez sqaron ndarjen me Njukasëllin

Rafa Benitez u largua nga Njukasëlli para disa ditësh. Palët u ndanë pas tre viteve bashkëpunim.…

Jo vetëm Konte, edhe Benitez drejt Serie A

Rafa Benitez mund të përfundojë te Roma. Klaudio Ranieri e ka konfirmuar faktin se do të…

Benitez: Fitova tek Interi edhe pa blerje, më sollën vetëm një fëmijë!

Rafa Benitez është në stolin e Njukasëllit që nga marsi i vitit 2016. Spanjolli është një…

Benitez: Liverpuli im s’kishte kaq shumë para, ja çfarë e vendos titullin  

Rafa Benitez është një trajner shumë i dashur për tifozët e Liverpulit. Spanjolli drejtoi të kuqtë…

Video | Siti rikthehet te fitorja, Guardiola “shemb bunkerin” e Benitezit

Nuk ka më hapa fals për Sitin. Kampionët e Anglisë kanë mposhtur Njukasëllin me rezultatin 2-1…

“Çmendet” klubi kinez, ofertë faraonike për Rafa Benitez

Një ofertë e çmendur ka ardhur në drejtim të Rafa Benitez. Trajneri i Njukasëllit është objektivi…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online