VIDEO | Sahiti gjen golin e parë “bullgar”, Kabashi rikthehet pas një viti

Dinamo e Bukureshtit mundi Poli Iashin në transfertë me rezultatin minimal 0 – 1. Në këtë…

Sfidë shqiptarësh në Rumani, Aliji triumfon përballë Qakës

Ndeshja mes Dinamo Bukureshtit dhe Poli Iashit pa dy futbollistë shqiptarë të vihen kundër njëri-tjetrit, Naser…

Qaka i shumëkërkuar, për mesfushorin shqiptar nuk mungojnë ofertat

Kamer Qaka u transferua në verë te FCSB (Steaua e Bukureshtit), por aty qëndroi vetëm për…

Qaka fiton “derbin” me Papën, ka festë edhe për Llullakun

Tre shqiptarë kanë zbritur sot në fushë në kampionatin rumun. Poli  Iashi i Kamer Qakës ka…

Panuçi ka fjalë të rënda për Loret Sadikun, por edhe Qakën

Ishte një konferencë e gjatë e trajnerit Kristian Panuçi, i cili iu përgjigj pyetjeve të gazetarëve…

Memushaj e Dermaku ndahen me nga një pikë, sa pak minuta për Gurin

Kastriot Dermaku dhe Ledian Memushaj kanë qenë kundërshtarë për 90-minuta në përballjen midis Kozencës dhe Peskarës,…

Uzuni tani i paprekshëm në Kroaci, Lokomotiva “poker” ndaj Rudes

Myrto Uzuni e ka fituar vendin e titullarit në Kroaci dhe tashmë mund të konsiderohet i…

Qaka debuton me fitore bindëse: Këtu ndihem si në shtëpi

Kamer Qaka u prezantua ditën e djeshme te skuadra Iashit, por kjo nuk e penguar që…

Video | Papa gjen golin e parë “rumun”, Qaka prezantohet te klubi i ri

Enriko Papa ka qenë një ndër heronjtë e skuadrës së Botoshanit në barazimin e pabesueshëm në…

Intriga Qaka, Steaua lajmëron marrëveshjen dhe Iashi e mohon

Kamer Qaka është në udhëkryq, sepse duhet të zgjedhë ekipin e ri për sezonin e ardhshëm,…

Qaka: Dua Spanjën ose Italinë, në janar iki nga Rumania

Skuadra spanjolle e italiane duan shqiptarin më të ri të kuqezinjve. Sampdoria është gati të paguajë…

Qaka kërkohet nga të gjithë, Iashi vendos çmimin

CSM Poli Iashi ka bërë një biznes të shkëlqyer këtë verë, kur mori nga kampionati norvegjez…

Abrashi jashtë, Panuçi befason me zëvendësin e tij

Amir Abrashi ishte në listën e Kristian Panuçit për miqësoren në Turqi, por dëmtimi i pësuar…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online