Abrashi jashtë, Panuçi befason me zëvendësin e tij

Amir Abrashi ishte në listën e Kristian Panuçit për miqësoren në Turqi, por dëmtimi i pësuar disa javë më parë nuk është kaluar ende, ndaj mesfushori nuk do të jetë pjesë e kuqezinjve në Antalia.

Për këtë arsye, Panuçi ka grumbulluar një lojtar tjetër dhe emri është surprizë: Kamer Qaka.

Mesfushori 22-vjeçar ka lindur në Kosovë dhe është rritur në Norvegji, ku është aktivizuar fillimisht te Valerenga, ndërsa më pas te Honefosi, Sarpsborgu e Kristiansundi, para se në verë të kalonte në Rumani, te CSM Iashi, ky është titullar fiks.

Lajmi ka befasuar jashtëzakonisht Qakën, që ka pranuar me entuziazëm ftesën e Shqipërisë, aq sa deklaron se është përlotur nga emocionet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online