VIDEO | Pollozhanit i anulohet goli i karrierës, gjykoni vetë!

Artim Pollozhani mund të ketë realizuar një prej golave më të bukur të karrierës së tij…

Probleme për Flamurtarin, kuqezinjtë “u dëmtuan” në 4 minuta

Sikur të mos mjaftonte humbja me Kastriotin e vendit të fundit, Laçi bëhet me dhimbje koke…

Bushiç mesazh Kamzës, Pollozhani e ka me arbitrat

Në konferencën për shtyp, përkrah trajnerit të Flamurtarit Ilir Daja, ishte dhe kapiteni Tomislav Bushi si…

Bushiç e Pollozhani: Blerje cilësore, do të na ndihmojnë shumë

Flamurtari është kthyer nga Turqia mbrëmë vonë dhe menjëherë është nisur nga Rinas për në Vlorë,…

Pollozhani: Na mungojnë 2 pikë, Flamurtarin e shoh në Europë

Mesfushori i skuadrës vlonjate: Kampionat i paparashikueshëm. Kemi një grup serioz dhe të përkushtuar, në Shkodër…

Pollozhani: Absurditeti shqiptar, të gjithë stërviten në bar artificial!

Mesfushori veteran i Flamurtarit, Artim Pollozhani, është një futbollist me peshë të madhe te Flamurtari dhe…

Artim Pollozhani prezantohet te Flamurtari

Ashtu si ishte paralajmëruar prej ditësh, Artim Pollozhani është tashmë zyrtarisht i Flamurtarit. Mesfushori 35-vjeçar në fund…

Pollozhani flet si vlonjat: Më shihni në fushë, do ta ndihmoj Flamurtarin

Mesfushori kalon nga kuqezinjtë e Tetovës tek ata të Vlorës: Më kërkoi Duro, detyrim edhe më…

Pollozhani, letër lamtumire Shkëndijës: Do mbetet gjithmonë kuqezi

Artim Pollozhani e ka mbyllur aventurën me Shkëndijën e Tetovës, ku luante prej vitit 2012, duke…

Flamurtari kërkon eksperiencë, nga Shkëndija vjen edhe Pollozhani

Pas mesfushorit brazilian Zhufo, i cili premton cilësi dhe fantazi në aspektin ofensiv, Flamurtari i merr…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online