Browsing Tag

Pollozhani

VIDEO | Pollozhanit i anulohet goli i karrierës, gjykoni vetë!

Artim Pollozhani mund të ketë realizuar një prej golave më të bukur të karrierës së tij sot ndaj Kukësit. Flasim për një mesfushor i cili më 25 qershor do të mbushë 37 vjeç dhe jo për një sulmues. Në minutën e 49-të, shqiptari nga Maqedonia…

Bushiç mesazh Kamzës, Pollozhani e ka me arbitrat

Në konferencën për shtyp, përkrah trajnerit të Flamurtarit Ilir Daja, ishte dhe kapiteni Tomislav Bushi si dhe Artim Pollozhani. Fillimisht ishte kroati ai i cili mori fjalën dhe komentoi pritshmëritë që ka për sfidën me skuadrën nga…

Artim Pollozhani prezantohet te Flamurtari

Ashtu si ishte paralajmëruar prej ditësh, Artim Pollozhani është tashmë zyrtarisht i Flamurtarit. Mesfushori 35-vjeçar në fund të qershorit u nda nga Shkëndija dhe tani firmos në Vlorë. Pollozhani është shqiptar dhe kjo është arsyeja…