Browsing Tag

ole gunnar solskjaer

Mbrojtësi kryen operacion, Solskjaer zbulon kohën e rikuperimit

Dëmtime në këtë fazë të përgatitjeve janë tepër të rrezikshme. Lojtarët nuk kanë ritmin e ndeshjeve dhe nuk janë në formën e tyre më të mirë fizike, kështu që mjafton tepër pak për t’u dëmtuar. Erik Bejli u dëmtua në miqësoren kundër…

Solskjaer: Mbape i shpejtë si rrufe, ky është shansi jonë

Ditën e nesërme Ole Gunar Solskjaer do përjetojë për herë të parë eksperiencën e të qenit një trajner në një ndeshje të Champions League. Norvegjezi u shpreh besimplotë se skuadra e tij do futet nesër me besimin e plotë te fitorja. “Nata…