Kategoria e Parë dhe e Dytë: Sot 12 përballje, finale dhe “shëtitje”

Ditë ndeshjesh sot në Kategorinë e Parë dhe të Dytë. Luhet prej orës 16”00 dhe ka…

Shëtitjet e radhës në të Parën, sot spikat Vllaznia-Dinamo

Java e 20-të e Kategorisë së Parë nis sot dhe ndeshjet luhen të gjitha në orën…

Kupa e Shqipërisë, FSHF njofton se nuk do të ketë ndryshime orari

Ndeshjet çerekfinale të Kupës së Shqipërisë do të zhvillohen sipas orareve të përcaktuara një javë më…

Hidhet shorti për “Euro2021”, kombëtarja kuqezi e femrave njeh rivalët

Shorti për kualifikueset e “Euro2021” për femrat është hedhur sot në Nion të Zvicrës dhe kombëtarja…

E Dyta ka disa finale në fundjavë, ja kalendari

Kategoria e Dytë rinisi të dielën me ndeshjet e javës së 14-të, ndërkohë që në Grupin…

Java e 18-të me ndeshje të “ftohta”, ja kalendari dhe pritshmëritë

Të shtunën do të luhen të gjitha ndeshjet e javës së 18-të të Kategorisë së Parë…

E para ndez “motorët”: 10 ekipe në fushë, sytë në Shkodër e Kavajë

Zhvillohen sot ndeshjet e javës së 16-të të Kategorisë së Parë, ku në Grupin A do…

Iliria-Burreli e fundit, java e 16-të pret radhën në Kategorinë e Parë

Java e 15-të e Kategorisë së Parë, që çeli pjesën e dytë të sezonit 2018-2019, ende…

E Para rikthehet pas 40 ditësh, ja tetë përballjet e ditës së sotme

Sot rinis Kategoria e Parë me ndeshjet e javës së 15-të të saj. Një rinisje që…

Kupa rrotullon ruletën, Partizani e Skënderbeu në “linjë”

Takimet e para të turit të dytë të Kupës së Shqipërisë do të nisin sot në…

Kupa “gërvisht” e para pjesën e dytë të sezonit, turi i dytë luhet në dy ditë

Kjo javë do të jetë edhe si një barometër për përgatitjet e skuadrave gjatë muajit janar,…

Miqësoret e Kategorisë së Parë, Bylisi skuadra më e suksesshme

Java që po mbyllim sot ka qenë shumë aktive në ndeshjet miqësore që skuadrat e Kategorisë…

Iliria, Turbina dhe Elbasani kanë “humbur” miqësoret

E gjithë kjo javë ka qenë e mbarë për skuadrat shqiptare të futbollit, jo vetëm për…

Kupa e Shqipërisë për moshat, mësohet kalendari i ndeshjeve

Me datë 19 janar, do të startojë Kupa e Shqipërisë për moshat U-19 dhe U-17. Sektori…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online