“Raiola më i miri, njerëzit ja fusin kot. Habiten pse nuk zgjodha Barçën”

Mino Raiola është një mjeshtër dhe e bën në perfeksion detyrën e agjentit, por kritikat ndaj…

Raiola: De Ligt te Juve për t’u bërë më i miri, ja pse më kujton Ibrahimoviç

Mino Raiola ka folur para medieve në lidhje me transferimin e Matijs de Ligt te Juventusi.…

Raiola është i çmendur, ja sa kërkon si komision për De Ligt

Barcelona ishte shumë pranë transferimit të De Ligt. Katalanasit kishin gati ofertën prej 85 milionë euro…

Bomba nga Anglia: “Raiola e di se Pogba duhet të largohet”

E ardhmja e Pol Pogba tek Mançester Junajtid sa vjen e duket më e shkurtër. Kampioni…

Barça-De Ligt, i pangopuri Raiola tërbon katalanasit!

Matijs De Ligt është kryefjala e merkatos në këtë fundsezoni. Holandezi është në një dilemë se…

De Ligt shpreh dëshirën e tij, Raiola e shtyn aty ku ofrojnë më shumë!

Matijs De Ligt është padyshim kryefjala e kësaj prag merkatoje, me holandezin që ende nuk ka…

Ken njeriu i momentit, Juventusi i bën ofertën e parezistueshme

Moise Ken po kalon një formë të shkëlqyer. Sulmuesi 19-vjeçar ka shkëlqyer me paraqitjet e tij…

“Dikush nuk mund të jetë edhe italian, edhe racist! Zero tolerancë!”

Për mua racizmi është sinonimi i injorancës. Askush nuk mund ta justifikojë

Rinovimi i nevojshëm, Juventusi gati të “blindojë” sulmuesin

Moize Kin është njeriu i momentit te Juventusi. Sulmuesi i talentuar po kalon një formë të…

De Ligt: Presioni mbi Juven, ja si e njoha Mino Rajolën

Ajaksi do t’i luajë pa frikë dy ndeshjet kundër Juventusit në çerekfinalen e Champions Ligës. “Harkëtarët”…

“Kin duhet të luajë gjithmonë, në janar ishte mbyllur kalimi i tij te Milani!”

Moize Kin është ndër talentët e fundit italianë që ka shpërthyer. Sulmuesi i Juventusit po shijon…

Pogba dëshiron të largohet nga Junajtid, garë dyshe për të

Pol Pogba dëshiron të largohet nga Mançester Junajtid. Dy janë klubet favoritë për të siguruar shërbimet…

Shpërthen agjenti: Kanibalë si Rajola fusin hundët kudo, ja sa vlen Shkriniar

Milan Shkriniar është një nga mbrojtësit më të fortë në Serie A. Sllovaku u transferua në…

Insinje pranë largimit? Fajin e kanë tifozët dhe… agjenti i ri!

Lorenco Insinje është një nga pikat më të forta të ekipit të Ançelotit. Sulmuesi është një…

Leonardo në tryezë me Raiolën, Milani kërkon të “blindojë” yllin e skuadrës

Milani është ekipi që shpenzoi më shumë gjatë merkatos së janarit me një rekord prej 70…

Refuzohet oferta e Raiolës, talenti i Romës e lë me “gisht në gojë”

Nikolo Zaniolo është kthyer në harkun e pak muajve në një prej talenteve më premtues të…

Të gjithë duan De Ligt: Tre rivalë më pak për Juven e Barçën, zbulohet shkaku!

Matijs De Ligt është një nga mbrojtësit e së tashmes dhe së ardhmes. 19-vjeçari po shkëlqen…

Barcelona në “pole” për De Ligt, por ka një pengesë!

Pasi siguroi shërbimet e Frenki De Jong për në verë, Barcelona po bën maksimumin për të…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online