VIDEO | Raptors në histori, Kawhi Leonard përbindësh

Toronto Raptors futet në histori, duke u bërë ekipi i parë kanadez që shkon në një…

VIDEO | Kawhi Leonard tmerri i Bucks, përmbysje e Raptors

Toronto Raptors ka përmbysur MilwaukeE Bucks pas serisë së pestë të finaleve të Konferencës së Lindjes.…

VIDEO | Raptors perfekt ndaj Bucks, Kyle Lowry bën liderin

Toronto Raptors ka vendosur baraspeshën me Milwaukee Bucks, pasi ka fituar ndeshjen e katërt të serive…

VIDEO | Super Kawhi Leonard, Raptors triumf në frymën e fundit

Toronto Raptors, mes shumë vështirësive, ia ka dalë të triumfojë ndaj Milwaukee Bucks dhe të ngushtojë…

VIDEO | Raptors nuk rezistojnë dot, Giannis i papërmbajtshëm

Milwaukee Bucks kërkon të mbyllë llogaritë sa më shpejt, teksa ka fituar edhe ndeshjen e dytë…

VIDEO | Përbindëshi Giannis nuk pyet as për Raptors

Milwaukee Bucks ka fituar finalen e parë të Konferencës së Lindjes kundër Toronto Raptors dhe e…

VIDEO | Bucks prekin finalen, 3 mosketierët nderojnë Warriors

Milwauke Bucks ka siguruar finalen në Konferencën e Lindjes, pasi në ndeshjen e pestë i ka…

VIDEO | Harden thyen kampionët në fuqi, Giannis “makineri” për Bucks

Milwaukee Bucks është në rrugë të mbarë dhe është një fitore larg finales së Konferencës së…

VIDEO | Giannis përmbys Celtics, CJ McCollum përbindësh

Milwaukee Bucks dhe Portland Trail Blazers kanë marrë kryesimin në serinë e gjysmëfinaleve të Konferencave në…

VIDEO | Warriors “shuplakë” Rockets, Bucks vendosin baraspeshën

Golden State Warriors i kanë dhënë një tjetër “shuplakë” Houston Rockets dhe kanë thelluar epërsinë në…

VIDEO | Durant fiton betejën me Harden, Celtics të fortë për Bucks

Kevin Durant dhe James Harden kanë shënuar nga 35 pikë dhe në fund ka festuar Golden…

VIDEO | Magjiku Giannis kualifikon Bucks, Jazz i prish festën Rockets

Milwauke Bucks është skuadra e dytë që kalon në gjysmëfinalet e Konferencës së Lindjes, pasi ka…

VIDEO | Milwaukee Bucks “makineri”, Harden vendos rekord

Milwaukee Bucks, Boston Celtics dhe Houston Rockets kanë triumfuar edhe në përballjet e dyta të raundit…

VIDEO | Hap fals i Milwaukee Bucks, triumfojnë 76ers

Milwaukee Bucks është mposhtur nga Brooklyn Nets me rezultatin 128-133, në një ndeshje ku mungoi Giannis…

Giannis përbindësh, Warriors kursehen ndaj Lakers

Sezoni i Los Angeles Lakers ka përfunduar dhe kjo periudhë shërben vetëm për të evidentuar ndonjë…

Raptors e Bucks nuk ndalen, feston San Antonio Spurs

Giannis Antetokounmpo (34 pikë, 5 asiste, 9 rikuperime) dhe Khris Middleton (39 pikë, 5 asiste, 9…

VIDEO | James Harden vendos rekordin unik, Warriors e Bucks pa rivalë

Autokritikë e menjëhershme e Golden State Warriors, që reaguan pas humbjes së pasuar me Spurs. Kampionët…

VIDEO | Devin Booker mund i vetëm Warriors, Spurs “kafshojnë” Bucks

Devin Booker ka marrë skenën, pasi arriti të befasojë Golden State Warriors. Ai shënoi 37 pikë,…

Fluturojnë Bucks, Boston Celtics i fortë për LeBron James

Milwaukee Bucks ka regjistruar fitoren e 50-të sezonale, teksa mundi së fundmi Charlotte Hornets me rezultatin…

VIDEO | Bucks shtypin Pacers, Lillard i pafuqishëm ndaj City Thunder

Milwaukee Bucks janë një fitore larg triumfit të 50-të këtë sezon. Së fundmi kanë mposhtur Indiana…

Lakers pikiatë, Bucks befasohen nga Suns. Spurs thyejnë Nuggets

Phoenix Suns ka befasuar Milwaukee Bucks me rezultatin 114-105, edhe me Giannis Antetokounmpo (21 pikë, 6…

Warriors e Bucks nuk njohin rivalë, James fiton duelin me Harden

Golden State Warriors nuk e ndalin hapin. Kampionët në fuqi mposhtën Sacramento Kings me rezultatin 125-123.…

Durant-Curry dorëzohen kundër Blazers, Raptors dhe Bucks pa rivalë në NBA!

32 pikë Stephen Curry, 32 pikë Kevin Durant. Të pamjaftueshme. Golden State Warriors është mundur nga…

VIDEO | Warriors dhe Bucks nuk dinë të ndalen, 76ers mposhtin Nuggets

Phoenix Suns është munduar të befasojë Golden State Warriors, por kampionët në fuqi në periodën e…

VIDEO | Antetokounmpo e Harden super, Warrios likuidojnë Spurs

Golden State Warriors shtypin edhe San Antonio Spurs, madje me rezultatin e thellë 141-102. Klay Thompson…

James Harden është “bishë”, Bucks likuidojnë edhe Brooklyn Nets

Houston Rockets ka mposhtur Phoenix Suns me rezultatin 110-118, ndërkohë që nuk vihet në diskutim se…

VIDEO | Warriors “shtypin” Nuggets, Bucks bëjnë detyrën ndaj Miami Heat

Golden State Warriors ka fituar kundër një ekipi mjaft të fortë si Denver Nuggets. Kampionët në…

VIDEO | “Makineria” Harden nuk i bën punë Rockets, Kuzma nderon Lakers

Houston Rockets nuk ia ka dalë të përballojë forcën e Milwaukee Bucks, që triumfoi me rezultatin…

VIDEO | Antetokounmpo dhe Harden dhurojnë “show”, Lakers rigjejnë rrugën

James Harden e ka ulur pak ritmin, pasi në fitoren që Houston Rockets mori kundër Denver…

Curry është “bishë”, Antetokounmpo nuk ia del i vetëm ndaj Raptors

Kampionët në fuqi ka likuiduar Sacramento Kings. Golden State Warriors triumfuan 123-127. Stephen Curry ishte “bishë”…

Bucks shpërthejnë ndaj Hawks, Lakers pa “busull”

Milwaukee Bucks nuk i ka kursyer as Atlanta Hawks, teksa i ka mundur me rezultatin 144-112…

Warriors e Bucks nuk kursejnë asnjë rival, James Harden fantastik!

Triumf i Golden State Warriors me rezultatin 105-115 ndaj Portland Trail Blazers, por skena ishte e…

Harden “show”! Bien Warriors dhe Lakers, Durant-Curry të pafuqishëm

Golden State Warriors janë thyer në shtesë nga Portland Trail Blazers, në një ndeshje që përfundoi…

Toronto e Bucks në rrugë të mbarë, bien kampionët e Golden State

Golden State Warriors janë thyer. Ndodhi me Utah Jazz, në një ndeshje që u mbyll me…

Bucks tregojnë “muskujt” ndaj Raptors, triumfojnë Spurs

Toronto Raptors ka ngecur ndaj Milwaukee Bucks, duke pësuar humbjen e shtatë sezonale me rezultatin 99-104.…

Toronto Raptors të pandalshëm, bien Warriors dhe Bucks

Toronto Raptors nuk dinë të ndalen dhe këtë herë kanë mposhtur Cleveland Cavaliers me rezultatin 95-106.…

Warriors vuajnë ndaj Kings, Antetokounmpo udhëheq Bucks

Golden State Warriors kanë fituar sërish dhe këtë e kanë bërë ndaj Sacramento Kings me rezultatin…

Marshojnë Warriors dhe Raptors, James gëzon me Lakers

Golden State Warriors ka shpartalluar Portlaind Trail Blazers 125-97. Kevin Durant dhe Kaly Thompson morën ekipin…

Rikthehen Bucks, Kyrie Irving “shkatërron” Raptors

Humbja e dytë radhazi për Toronto Raptors. Kawhi Leonard me 31 pikë dhe 15 rikuperime nuk…

Zhgënjejnë Bucks dhe Raptors, James udhëheq “Lakers”-at

Los Angeles Lakers tashmë ka një bilanc pozitiv. LeBron James i ka udhëhequr drejt fitores kundër…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online